Допоможіть скласти короткий запис задачі та розв'язання. Аліна купила 2 пачки однакового морозива

для себе й брата і 3 пачки такого самого морозива для подруг. За всю покупку вона заплатила 30 грн. Скільки грошей витратила Аліна на морозиво для подруг?

Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Артем.
1) 2+3=5 - всего морозиво
2) 30:5=6 - Алiна витратила грошей
Отвечает Крек Полина.
2+3=5(м)
30/5=6(грн)
6*3=18(грн)

(30/(2+3))*6=18(грн)