Одна із сторін прямокутника дорівнює 12 дм, а інша у три рази менша. обчисліть площу цього

прямокутника і виразіть її у квадратних сантиметрах

Ответы на вопрос

Отвечает Левченкова Ксения.
Друга- 120/3 =40
S= 120*40=4800 cm^2