Мотоциклістза 5 год проїхав 260 км. Швидкість руху велосипедиста а 4 рази менша,ніж швидкість

мотоцикліста. На скількибільше кілометрів проїхав мотоцикліст,ніж велосипедист за той самий час?

Ответы на вопрос

Отвечает Харисов Данил.
260 / 5 = 52 (км/ч) скорость мотоциклиста 
52/4 = 13 (км/ч) скорость велосипедиста 
52-13 = 39 (км)
Ответ : на 39 км проехал мотоциклист , велосипедист за той самый час .