У чотирьох хлопчиків 20 горіхів,порівну в кожного,а в дівчинки 3 горіхи.На скільки менше горіхів у

дівчинки,ніж у кожного хлопчика?

Ответы на вопрос

Отвечает Орлов Иван.
20/4=5 горихив в кожного хлопчика
5-3=2 
на 2 горихи у дивчинки менше
Отвечает Черноблавская Мария.
20:4=5 горіхів-у кожного хлопчика;
5-3=2 горіхи-різниці
Відповідь:на 2 горіхи меньше у дівчинки,ніж у кожного хлопчика.