З кожних 100 кг фруктів виходить 18 кг сушених. Скільки кілограмів сушених фруктів одержимо з 900

кг свіжих

Ответы на вопрос

Отвечает Киров Дмитрий.

100 -- 18

900 -- X

x=900*18/100=162 кг

Отвечает Тугбаев Иван.

18/100=0,18  - 18%

900*0,18=162 кг