Помогите пожалуйста (7-1 5/9÷ 7/24):20/21


Ответы на вопрос

Отвечает Серова Уля.
Для вирішення цього виразу спершу обчислимо вираз всередині дужок:

(7 - 15/9 ÷ 7/24) = (7 - 5/3 ÷ 7/24)

Тепер розглянемо ділення дробів:

(5/3 ÷ 7/24) = (5/3 * 24/7) = (5 * 8) / (3 * 7) = 40/21

Тепер вставимо це значення назад у вираз:

(7 - 40/21)

Тепер віднімемо цю дробову частку від 7:

7 - 40/21 = (7 * 21/21) - 40/21 = (147/21) - 40/21 = (147 - 40)/21 = 107/21

Отже, результат виразу (7 - 15/9 ÷ 7/24) : 20/21 дорівнює 107/21.