ЗАДАЧА БУДЬ ЛАСКА ... ... НА СКЛАДІ ЗБЕРІГАЛАСЯ КАРТОПЛЯ.КОЛИ ЗІ СКЛАДУ ВИВЕЗЛИ 8650 КГ

КАРТОПЛІ,ТАМ ЗАЛИШИЛОСЯ НА 2660 КГ МЕНШЕ, НІЖ ВИВЕЗЛИ.СКІЛЬКИ КІЛОМЕТРІВ КАРТОПЛІ БУЛО НА СКЛАДІ СПОЧАТКУ? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.
Вивезли-7250кг
Залишилося ?, на 3240кг менше, чім
вивезли
Ришение
1) 7250-3240=4010(кг)
2) 7250+4010=11260(кг)
Отвит: 11260 кг картоплі було в овочесховищі