Складіть пропорцію у якої значення відношень дорівнює: 3) 2) 0,2)


Ответы на вопрос

Отвечает Гордеева Ирина.

Відповідь:

Щоб скласти пропорцію, в якій значення відношень дорівнюють 2, 0.2 і 3, ви можете використовувати такий формат:

a : b = c : d

У нашому випадку:

a : 2 = 0.2 : 3

Тепер ми можемо знайти значення a та b. Ми можемо переписати рівняння так:

a / 2 = 0.2 / 3

Тепер, щоб знайти значення a, перемножимо обидва боки рівняння на 2:

a = (0.2 / 3) * 2

a = 0.2 / 1.5

a = 0.2 * (2/1.5)

a = 0.4 / 1.5

a = 0.26667 (округлено до п'ятих знаків після коми)

Отже, пропорція буде:

0.26667 : 2 = 0.2 : 3

Отвечает Мамчиц Илона.

Пошаговое объяснение:

15/5 = 75/25

80/40 = 30/15

3,4/17 = 7,6/38