Розв'язати рівняння: а) √61-2²=5 б) √3x-2=4-х 3) 3√х+3-√х-2=7​


Ответы на вопрос

Отвечает Сафронов Артём.

Ответ:

б) 9

3) 4

Пошаговое объяснение:

б) √3x-2=4-x

√3x=4-x+2

(√3x)²=(6-x)²

3x=36-12x+x² 3x>=0

3x+12x-x²-36=0. x>=0

-x²+15x-36=0

D=b²-4ac=15²-4×(-1)×(-36)=

=225-144=81

x1=9

x2=-9

В-дь: x=9

a) √x-2²=5

√x=5+4

√x=9

x=81

В-дь: х=81

a(таке як в завданні)) √61-2²=5

√61=5+4

√61≠9

В-дь: рівняння розв'язку немає

3) 3√x +3-√x-2=7

2√x=7-3

2√x=4

√x=2

x=4