Вычислите неизвестное. 8040-x=5307 x+175=4005 v-583=835 u-793=793 v+126=126 10 000-t=333

78+125+x=1000 y-(56+125)=213 125+z=184+14 ПОЖАЛУЙТСА С ПРЕМЕРАМИ

Ответы на вопрос

Отвечает Нестерова Мария.

Відповідь:8040 - x = 5307

x = 8040 - 5307

x = 2733

x + 175 = 4005

x = 4005 - 175

x = 3830

v - 583 = 835

v = 835 + 583

v = 1418

u - 793 = 793

u = 793 + 793

u = 1586

v + 126 = 126

v = 126 - 126

v = 0

10,000 - t = 333

t = 10,000 - 333

t = 9667

78 + 125 + x = 1000

203 + x = 1000

x = 1000 - 203

x = 797

y - (56 + 125) = 213

y - 181 = 213

y = 213 + 181

y = 394

125 + z = 184 + 14

125 + z = 198

z = 198 - 125

z = 73

Це відповіді на всі ваші рівняння.

Покрокове пояснення: