СРОЧНО АТО МНЕ ХАНА Через одну трубу басейн можна наповнити водою за 9 год, а через другу – за 18

год. За скільки годин наповниться водою порожній басейн, якщо одночасно відкрити обидві труби? СРОЧНО АТО МНЕ ХАНА

Ответы на вопрос

Отвечает Дергунова Диана.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) 1ша труба за годину наповнює 1/9 басейну

  2га труба  - 1/18 басейну

2)  А разом вони за годину наповнюють

   1/9 +1/18 = 2/18+1/18 = 3/18 = 1/6 частину басейну

3) 1: 1/6 = 1 * 6/1 = 6(годин) - треба, щоб заповнити весь басейн

Отвечает Воробьёва Аня.

Ответ:

За 13,5 лет.

Пошаговое объяснение:

Простая математика берём складываем 18+9=27

27÷2=13,5