два кухарі ліпили вареники працюючи з однаковою продуктивністю, за 3 год зліпили 900 пельменів.

скільки пельменів зліплять 3 кухарі за 1 год працюючи з однаковою продуктивністю? Склади обернену задачу

Ответы на вопрос

Отвечает Евдокимов Александр.

Ответ:

450 пельменiв

Пошаговое объяснение:

900/(2*3) = 150 - 1 кухар за 1 год

150 * 3 * 1 = 450 пельменi - 3 кухарi за 1 год

Обернена задча:

3 кухарi за 1 год злiпили 450 пельменiв. Скiльки пельменiв злiплять 2 кухарi за 3 години, працюючи з однаковою продуктивнiсть?