2. Есепті шығар. Дүкенге 15-кг-нан – 6 жәшік алма және 18-кг-нан – 7 жәшік алмұрт әкелінді.

Дүкенге алмаға қарағанда неше килограмм артық алмұрт әкелінді? ?

Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Максим.
Шешуі:15*6=85
18*7=126
126-85=41