241. Назвіть будь-які три спільні кратні чисел 4 і 10. що найменшим спільним кратним.(будьласка всі

3 числа)​

Ответы на вопрос

Отвечает Шереметцева Лолита.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

НСК(4;10 ) = 20 - це перше число,

                   20*2=40 - це друге

                   20*3 = 60 - це третє і так скільки завгодно раз

Головне, знати  -що таке кратне число! Кратне -це таке число,яке ділиться і на 4, і на 10. ми знайшли це 20.( кратне завжди більше від тих чисел, якщо потрібно знайти кратне 4 і 10, то це число буде більшим за данні числа) а потім знайдене чило збільшуємо у 2 рази, у 3 рази, у 4 рази...