Масові частки елемента та оксигену оксидів RO2 відносться як 3:8.Що це за елемент??​


Ответы на вопрос

Отвечает Воронич Рома.

Запишем пропорцию:

3/8 = R/16×2

8R = 32×3

8R = 96

R = 12

Молярная масса 12 характерна для углерода

Ответ: СО2