Знайдіть найменший спільний знаменник дробів 5/16 і 5/24


Ответы на вопрос

Отвечает Мулдашев Дияр.

Ответ:      48.

Пошаговое объяснение:

найменший спільний знаменник  -

НОК(16;24) = (2*2*2*3)*2 = 48;

16 = 2*2*2*2;  

24 = 2*2*2*3.

*************

5/16 =15/48;

5/24 =10/48.