Через дві труби бассейн можна наповнити за 4години яка частина басейну наповниться за 1годину якщо

через другу трубу то басейн можна заповнити за 6годин? Точное обьеснение

Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Егор.

Пошаговое объяснение:

Вторая труба наполняет за час 1/6 басейна.

Две труби заполняют за час 1/4басейна.

1/4-1/6=3/12-2/12=1/12 бассейна.

Значить на весь басейн потребуется 12 часов.

Отвечает Ковалёв Максим.
Припустимо, що через першу трубу басейн можна наповнити за 4 години, а через другу трубу - за 6 годин.

1. Спершу, знайдемо робочу швидкість кожної труби. Для цього використовуємо формулу "робоча швидкість = обсяг / час".

- Для першої труби: робоча швидкість = 1/4 басейну на годину.
- Для другої труби: робоча швидкість = 1/6 басейну на годину.

2. Тепер розглянемо, яка частина басейну наповниться за 1 годину через кожну трубу. Це просто робоча швидкість кожної труби:

- Для першої труби: 1/4 басейну на годину.
- Для другої труби: 1/6 басейну на годину.

Отже, через першу трубу за 1 годину наповниться 1/4 басейну, а через другу трубу за 1 годину наповниться 1/6 басейну.

3. Тепер, якщо ввімкнути обидві труби одночасно, їхні робочі швидкості додаються:

(1/4) + (1/6) = (3/12) + (2/12) = 5/12.

Отже, обидві труби разом наповнять 5/12 басейну за 1 годину.