Помогите с задачей пожалуйста!!! з деякого міста в протилежних напрямках одночасно вирушили два

авто. I - рухався зі швидкістю 48 км/год, а II - 46 км/год. якою буде відстань від ними через 4 години після початку руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Шерцингер Александр.

Ответ:

..............376 км

Пошаговое объяснение:

S=48×4+46×4=4×(48+46)=

=4×94=376(км)

Ответ:376 км.