Два екскурсійні автобуси одночасно виїхали із Запоріжжя до Києва. Швидкість одного на 15 км/год

більша від швидкості другого автобуса. Через скільки годин відстань між ними буде 30 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Мошков Кирилл.

Ответ:

1)72+9=81 км/год

2)458:81=5,(6) км

3)81-5,(6)=75,4

Вiдповiдь:75,4