2800 кг апельсинів розподілили між чотерма школами у відношені 4:3:5:2. Скільки апельсинів отримала

кожна школа?

Ответы на вопрос

Отвечает Останина Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4+3+5+2=14 частей

2800:14=200 кг в 1 части

200*4=800 кг в 1 школу

200*3=600 кг во 2 школу

200*5=1000 кг в 3 школу

200*2=400 кг в 4 школу