Між трьома школами розподілили 552 кг апельсинів, причому одна школа отримала в 6 разів менше

апельсинів, ніж друга, і на 136 кг менше, ніж третя. Скільки кілограмів апельсинів отримала кожна школа?

Ответы на вопрос

Отвечает Белышева Екатерина.

Ответ:

1-52   2-312  3-188

Пошаговое объяснение:

6x+x+x+136=552

8x=552-136

8x=416

x=416:8

x=52(кг)-1

x=312(кг)-2

x=188(кг)-3