Знайдіть ділене,якщо дільник дорівнює 11,неповна -2, остача -5​


Ответы на вопрос

Отвечает Тараканова Катя.

х - делимое

11 - делитель

-2 - неполное частное

-5 - остаток

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -

х : 11 = -2 (ост. -5)

х = 11 · (-2) + (-5)

х = -22 - 5

х = -27

Вiдповiдь: (-27)  ділене.