Костюм коштував 180грн.Спочатку він подорожав на 20% а потім подешевів на 20%.Яка стала ціна костюма


Ответы на вопрос

Отвечает Пак Мария.

Ответ:

1) 180 + (180 * 20/100) = 180 + 36 = 216грн. став коштувати костюм після підвищення ціни.

2) 216- (216 * 10/100) = 216-21,6 = 194,4грн. став коштувати костюм після всіх изменеий

3) 194-180 = 14грн. змінилася ціна від первісної

     14 * 100/180 = 7,78 відсотків

Відповіді: Який стала ціна костюма після цих змін? 194,4 грн.

 На скільки відсотків змінилася початкова ціна костюма? на 7,78 відсотків

Пошаговое объяснение:

це верно.ПЖ 5 ЗІРОК І лайка

Отвечает Рогатюкъ Алексей.

Ответ:4%

Пошаговое объяснение:

1) 20% от 80

80*20:100=16 (грн) на столько подорожал

2) 80+16=96 (грн) цена после подорожания

3) 20% от 96

96*20:100=19,2 (грн) на столько подешевел

4) 96-19.2=76,8 (грн) цена после подешевения

5) 80 - 100 %

76,8 - х%

х=100*76,8:80=96%

6) 100-96=4%- на столько % изменилась первоначальная цена.