один з автоматів наповнює 12 пляшок молока за 2 хвилини, а кожен с трьох інших - по 15 пляшок за 3

хвилини. За скільки хвилин ці чотири автомати наповнють 315 пляшок молока ​

Ответы на вопрос

Отвечает Салаватова Фируза.

Відповідь:

12/2=6-1 автомат за 1 хвилину

15/3=5-3 інші автомати за 1 хвилину

6+5+5+5=21-2 автомата разом за 1 хвилину

315/21=15-за стільки хвилин вони наповнять 315 пляшок

Відповідь:за 15 хвилин