Модельєр замовив три види тканини, усього 106м. Тканини першого виду на 12м більше, ніж другого

виду на 8м більше, ніж третього. Скільки метрів тканини кожного виду замовлено?​

Ответы на вопрос

Отвечает Новикова Ксения.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

возьмём ткань 3 вида за х

1=х+8+12=х+20

2=х+8

3=х

всего 106м

х+20+х+8+х=106

3х+28=106

3х=106-28

3х=78

х=78:3

х=26 ткань 3 вида

х+8=26+8=34 ткань 2 вида

х+20=26+20=46 ткань 1 вида