На фабриці виготовили 24600 метрів тканини трьох видів. із них 60% становила тканина першого виду.

тканина другого вида становила 35% від тканини першого виду. скільки метрів тканини було виготовлено на фабриці третього виду?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шостак Лілія.

Ответ:

4674 м.

Пошаговое объяснение:

1) 24600/100*60=246*60=14760(м)-тканина першого виду

2)14760/100*35=5166 (м)- тканини другого виду

3) 14760+5166=19926(м)- тканини першого і другого виду разом

4) 24600-19926=4674 (м)-тканини третього виду

Отвечает Конева-Поплавских Марина.

24600 м = 100%

х м = 60%

х = 24600*60:100 = 14760 м (первый вид)

если 14760 м = 100%, то 35%

14760*0.35 = 5166 м (второй вид)

24600 - (14760 + 5166) = 4674 м (третий вид)