Під час сушіння яблука втрачають 84 % своєї маси. Скільки сушених яблук отримаємо з 500 кг свіжих?


Ответы на вопрос

Отвечает Ликатова Юлия.

1 способ.

1) 100% - 84% = 16% - сушёные яблоки

2) Пропорция: 500 кг - 100%

                          х кг - 16%

500 : х = 100 : 16

х · 100 = 500 · 16

х · 100 = 8 000

х = 8 000 : 100

х = 80

2 способ.

1) 500 : 100 · 84 = 420 кг - потерянная масса (84%);

2) 500 - 420 = 80 кг - оставшаяся масса.

Вiдповiдь: 80 сушених яблук  отримаємо з 500 кг свіжих.

Отвечает Леденёв Александр.

1) 100% - 84% = 16% - сушені яблука

2) пропорція: 500 кг-100%

х кг-16%

500 : х = 100: 16

х · 100 = 500 · 16

х * 100 = 8 000

х = 8 000 : 100

х = 80