У розчині масою 500 г міститься 40 г солі. Скільки відсотків солі у цьому розчині?

Скількивідсотків солі стане якщо додати ще 20 г солі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Николаев Глеб.

Ответ:

मैं भी ऐसा कर सकता हूं

Пошаговое объяснение:

मैं भी ऐसा कर सकता हूं

Отвечает Талгатова Алина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

500 г розчину - 100%

40 г солі         -  х %

х= 40*100%:500

х= 8% солі

40+ 20= 60 гр

500 гр розчину - 100%

60 г солі    -   х%

х= 60*100%: 500

х= 12% солі