У розчині масою 500 г міститься 40 г солі. Скільки відсотків солі у цьому розчині? Скільки

відсотків солі стане, якщо додати ще 20 г солі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Менский Лёша.

1) Пропорция: 500 г раствора - 100%

                         40 г соли - х%

х = 40 · 100 : 500 = 8% - процентное содержание соли в растворе;

2) 40 + 20 = 60 г - масса соли в новом растворе;

3) 500 + 20 = 520 г - масса нового раствора;

4) Пропорция: 520 г раствора - 100%

                         60 г соли - х%

х = 60 · 100 : 520 = 600/52 = 150/13 = (11 целых 7/13)% = 11,53... ≈ 11,5% - процентное содержание соли в получившемся растворе.

Ответ: 8%, ≈ 11,5%.

Отвечает Смирнов Андрей.

Пошаговое объяснение:

1)На пропорцію:

500г-100%

40г- x

x= 40*100/500=8% солі

2) 40+20= 60г - маса солі

520г -100%

60г - x

x= 100*60/520=11.5% солі