У саду 50 дерев з них 20% становлять вишні , а решта черешні . Скільки дерев кожного виду в саду ​


Ответы на вопрос

Отвечает Марков Максим.

Ответ:

10 вишни. 40 черешни

Пошаговое объяснение:

1)100%=50

2)50:100=0,5 (1%)

3)0,5*20=10(вишни)

5) 50-10=40 (черешня)