Дорога до міста складається з підйомів,спускив та горизонтальних ділянок.Підйоми становлять 30%

усього шляху, спуски 25%підйомів, а решта 94,5км.-горизонтальні ділянки. Знайдить довжину дороги.​

Ответы на вопрос

Отвечает Стромов Алексей.

Дано:

Підйоми - 30% усього шляху (0,3х км)

Спуски - 25% підйомів (0,075х км)

Горизонтальні - 94,5 км

ВСЬОГО - х км

0,3х+0,075х+94,5 = х

94,5 = х-0,3х-0,075х

94,5 = 0,625х

х= 151,2 (км) - довжина дороги.

Відповідь: 151,2 км довжина всього шляху