два автомобілі їхали з однаковою швидкістю. перший був у дорозі 8 год, а другий з год. перший

проїхав на 320 км більше ніж другий. скільки кілометрів проїхав кожний автомобіль​

Ответы на вопрос

Отвечает Бородкин Никита.

Пошаговое объяснение:

8-3=5ч разница времени в пути,

320/5=64км/ч скорость,

64*8=512км проехал первый,

64*3=192км проехал второй