Допоможіть будь ласка!! ДАЮ 20 БАЛІВ! З двох міст одночасно на зустріч одне одному виїхали

велосипедист та мотоцикліст. Через 3 години вони зустрілися. Швидкість руху велосипедиста 12км/год, а мотоцикліста-50км/год. Яка відстань між містами?

Ответы на вопрос

Отвечает Дементьева Анастасия.

Ответ:

186км

Пошаговое объяснение:

1) 12 + 50 = 62 (км/год) - швидкiсть сближения

2) 62 * 3 = 186 (км) - проiдуть вони до зустрiчi один з одним

Вiдповiдь: 186км