Знайдіть область визначення функції у= дроб 1 на корінь х-3​


Ответы на вопрос

Отвечает Гурна Мария.

y=\frac{1}{\sqrt{x-3} } \\Df:x-3>0; x>3\\x \in (3;+\infty)