20 баллов Функцію задано формулою у = -2х + 9. Знайдіть значен-Ня y, якщо: 1) х=-1 2) х=2 3)

х=2.5 4) х=7 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ходжаев Азик.

y =  - 2x + 9 \\ 1) \: y( - 1) =  - 2 \times ( - 1) + 9 = 2 + 9 = 11 \\2)\: y(2) =  - 2 \times 2 + 9 =  - 4 + 9 = 5 \\ 3)\: y(2.5) =  - 2 \times 2.5 + 9 =  - 5 + 9 = 4 \\4)\:  y(7) =  - 2 \times 7 + 9 =  - 14 + 9 =  - 5