учні на виїхали екскурсію.У першому автобусі їхало 35 дітей,у другому 27 дітей.А в третьому на 12

дітей менше ніж у першому і другому автобусах разом.Скільки учнів їхало в третьому автобусі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Чирков Паша.

Ответ:

35+27=62(разом в 2х автобусах)

62-12=50(у 3-ому автобусі)

Отвечает Афонина Варвара.

Пошаговое объяснение:

1)35+27=62(учня)у 1 і2 автобусі

2)62-12=50(учнів) у 3 автобусі

Відповідь: 50 учнів їхало у 3 автобусі