У першому ящику було в 5 разів більше груш, ніж у другому. Колы з першого ящика взяли 16 груш, а в

другий поклали 12, то в обох ящиках груш стало порівну. Скільки груш було в кожному ящику спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Базалеева Катя.

Ответ:

Нехай у другому ящику було х груш  , тоді  в першому 5х груш . Коли з першого ящика взяли 16 груш , то залишилося (5х-16)груш .  Коли в другий ящик поклали 12 груш і в ньому стало (х+12)груш .Так , як в обох ящиках груш стало порівно , то

Маємо рівняння :

5х-16=х+12

5х-х=16+12

4х=28

х= 28 : 4

х=7 - груш в другом ящику

Отже, у другому ящику груш було 7 , а в першому

5 * 7 = 35 груш

Відповідь : 7 груш  ; 35 груш

Пошаговое объяснение:

Отвечает Никонорова Елизавета.

Ответ:

5х-16=х+12

4х=28

х=7 груш в другом ящике

35 груш в первом ящике

провека

35-16=7+12

19=19

Пошаговое объяснение: