Довжина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 50 см, а ши- рина становить 24% довжини. Обчисліть

об'єм паралелепіпеда,якщо ширина становить 30 % висоти.​

Ответы на вопрос

Отвечает Хамутовская Кристина.

Ответ:

50*0,24= 12см  ширина паралелепіпеда

12/0,3=40 см  висота паралелепіпеда

50*12*40=24000 см3

Пошаговое объяснение: