Із двох міст, відстань між якими 462 км, одночасно назустріч один одному виїхали два автомобілі й

зустрілися через 3,5 год. Знайди швидкість кожного авто, якщо швидкість першого була на 12 км/год більшою від швидкості другого.​

Ответы на вопрос

Отвечает Sagyngali Amanzhan.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Скорость 1 = х км/ч

Скорость 2 = х + 12 км/ч

3,5 * (х + х + 12) = 462

3,5 * (2х + 12) = 462

7х + 42 = 462

7х = 462 - 42

7х = 420

х = 420 : 7

х = 60

Скорость 1 = (х) = 60 км/ч

Скорость 2 = (х + 12) = 60 + 12 = 72 км/ч