Розв'яжіть рівняння0,5(8x+1) = 1,5 - (9 – 4x).


Ответы на вопрос

Отвечает Качанов Лёха.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

0,5(8x+1) = 1,5 - (9- 4x)

4х+ 0,5= 1,5 -9+ 4х

4x-4x=1,5-9- 0,5

0   ≠ -8

рівняння не має рішення