Довжина прямокутного паралелепіпеда 60 см. Ширина складає 70% довжини, а висота 125% довжини.

Знайдіть об'єм прямокутного паралелепіпеда. (Об'єм запишіть у дециметрах)​

Ответы на вопрос

Отвечает Михатулин Андрей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

а=60см

в=?70%от а

с=?, 125% от а

V=?

60÷100×70=0,6×70=42см =в

60÷100×125=0,6×125=72см =с

V=a×в×с=60×42×72=181 440 см =18144 дм