У першій коробці лежало у 8 разів більше олівців, ніж у другій. Після того як з першої коробки

взяли 2 олівці, а в другу поклали 12 олівців, в обох коробках стало порівну олівців. Скільки олівців лежало в другій коробці спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Федорова Ольга.

Ответ:

1)8x-2=x+12

8x-x=12+2

7x=14

x=14:7

x=2

2) 2*8=16

Відповідь: в першій було 16 , в другій було 2