Помогите решить пж:(на укр)Із 50 га зібрали по 2400 кг жита з гектара,а з 30 га по 3200 кг із

гектара.Обчислити середню врожайність жита на ділянках

Ответы на вопрос

Отвечает Ковалёва Маша.

Відповідь:

50*2400=120000

30*3200=96000

120000+96000=216000

216000:80=2700кг жита в середньому збирали з однієї ділянки

Покрокове пояснення: