Флешка коштує 152 грн килимок у 8 разів дешевший ніж флешка а навушники на 42 гре доржче за

килимок.скільки коштують флешка килимок і навушники?

Ответы на вопрос

Отвечает Годов Гриша.

Відповідь:

232 грн.

Покрокове пояснення:

1) 152:8=19 (грн.) коштує килимок;

2) 19+42=61 (грн.) коштують навушники;

3) 152+19+61=232 (грн.) коштують флешка, килимок та навушники.

Отвечает Клепинина Ульяна.

152/8=19 грн стоит ковер

19+42=61 грн стоят наушники

61+19+152=232 стоят флешка, ковер и наушники