3. Визначаючи кількість води, яку дає джерело, туристи помітили, що дволітрова банка наповнилася за

4 секунди. Скільки води дає джерело за годину? за добу?​

Ответы на вопрос

Отвечает Янкевич Даниил.

Ответ:

1800 л    43200 л

Пошаговое объяснение:

1 літр води  джерело дає за 4:2=2 секунди.

1 година = 3600 секунд

3600:2=1800 (л) за 1 годину

1800*24=43200 (л) за добу

Отвечает Ruda Nastia.

Ответ:

1800л 42 300 л

Пошаговое объяснение:

1 година= 3600 секунд

3600:2=1800(л) за 1 годину

1800*24=43 200 л за добу