Допоможіть!!! Основою прямої трикутної призми є прямокутний трикутник із катетами 7 см і 24 см.

Висота призми дорівнює 10 см. Обчисліть площу повної поверхні призми.

Ответы на вопрос

Отвечает Несипли Неся.

Відповідь:

728

Покрокове пояснення:

Площа основ є площа прямокутного трикутника= півдобутку катетів 1/2×7×24=84

Гіпотенуза трикутника=(49+576)^½=625^½=25

Площею бічних сторін є площа прямокутників зі сторонами 7×10, 24×10, 25×10

Тому бічнаповерхня має площу (7+24+25)×10=560

Загальна площа S=84×2+560=728