Учень придбав м ручок по 52 копійки і ще 27 котйок у нього залишилося. Скласти формулу для

обчислення кількості грошей х, які були в учня, та обчислити зна чення х, якщо m = 4 . Плз срочно!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Филатова Юлия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Що80÷9=8,8

70÷60=1,10

953÷8=119,1

879÷6=146,3

809÷7=115,4

968÷9=107,5