У колекціонера 2400 марок.Половинаусіх марок-про літаки, четверта частина-про авто обілі, половина

залишку-про техніку, а решта- про космос. Скільки марок про космос у колекціонера ?

Ответы на вопрос

Отвечает Бобровская Даша.

Ответ:

300

Пошаговое объяснение:

2400/2 = 1200 о самолетах

2400/4 = 600 о автомобилях

1200+600=1800 (самолеты+автомобили)

2400-1800 = 600 / 2 = 300 (о технике)

2400 - (600+1200+300)= 300 (о космосе)