Для досліду потрібно взяти 3 білих,5 червоних і 7 рожевих квіток гороху з наявних 10 білих,10

червоних і 10 рожевих квіток.Скількома споспобами можна це зробити? ДОПОМОЖІТЬ РОЗВЯЗАТИ!

Ответы на вопрос

Отвечает Лобанов Олег.

міркуємо логічне. Коли беремо квіток від одного цвіту, нам не потрібен черга ціх квіток ⇒ Використовуємо поєднання для кожного цвіта. Друже, В умове має логічне "і", тобто 3 білих "і" 5 червоних "і" 7 рожевих, це логічний добуток ⇒ все поєднання потрібно перемножити між собою

(формула поєднання Сᵃₙ=n!/((n-a)!a!)

⇒Ми отримуємо наступне формулу

С³₁₀×С⁵₁₀×С⁷₁₀=10!/((10-3)!3!) × 10!/((10-5)!5!) × 10!/((10-7)!7!)= =120×252×120=3628800