Одна майстриня за 3 год розписує 27 ялинкових прикрас. Скільки прикрас розпишуть 4 майстрині за 2

год, якщо працюватимуть з такою самою продуктивністю?​

Ответы на вопрос

Отвечает Алексанов Антон.

Ответ:

72 прикраси

Пошаговое объяснение:

1) 27:3=9 (прикрас за год.)

2) 9•4=36 (прикрас за год. розпишуть 4 майстрині)

3) 36•2=72 (прикраси)

Відповідь: 4 майстрині розпишуть 72 прикраси за 2 години.

Отвечает Черняк Влад.

Ответ:

72 іграшки

Покрокове пояснення: 27:3 = 9 (гр.) за 1 годину

(9*4)*2=72(гр.)

множимо на 2 тому що там написано що за 2 години, а не за 1 годину